Yaşar Bahçeci, AK Parti'nin adayı olamaz...

Açıklama: Yaşar Bahçeci, AK Part'nin adayı olamaz...
Kategori: İLÇE HABERLERİ
Eklenme Tarihi: 06 Şubat 2013
Geçerli Tarih: 08 Temmuz 2020, 06:42
Site: Kırşehir Ercan Gazetesi
URL: http://www.ercangazetesi.com/nevsehir- kırşehir/haber_detay.asp?haberID=926


       Kırşehir’in 4 yılını heba eden Yaşar Bahçeci’ye tepkiler çığ gibi büyüyor.
       Gazetemizde çıkan haber üzerine gazetemizi ziyaret eden vatandaşlar, Yaşar Bahçeci’nin AK Parti’den aday  olamayacağını belirterek şunları söylediler:
       “AK Parti öyle sıradan bir parti değildir. Sıradan bir parti olaydı Halim Çakır’ı aday gösterirdi. Oy potansiyeli bakımından Halim Çakır,  Yaşar Bahçeci’den çok çok kuvvetlidir. Halim Çakır’ın yanında yabanlı aşireti ile Mucur halkı olduğu halde AK  Parti Halim Çakır’ın İl bazında adı savurganlık yapıyor diye çıktığı için aday göstermedi. Oysa Yaşar Bahçeci’nin adı dünya bazında yayılmadı mı? Belediyeye operasyon diye ulusal televizyonlar ve ulusal basın günlerce haberler yapmadı mı...?
       Bu olayları AK Partinin üst düzey yöneticileri iyi biliyor. Buna keza Kırşehir’de bırakın Halim Çakır’ı Cumhuriyet tarihinden bu tarafa hiç bir Belediye Başkanına görevinden dolayı İçişleri Bakanlığı soruşturma izni verip de, Savcılarımıza ifade için Adliyeye gitmesini istememişti.
        Yaşar Bahçeci kaç sefer Savcılarımıza görevinden dolayı ifade için gitti bilen var mı?
        Bu durumlardan dolayı Yaşar Bahçeci’nin AK Parti’den aday olması mümkün değil, şayet Yaşar Bahçeci AK Parti’ye aday adayı için müracaat etse bile,  AK Parti kesinlikle Yaşar Bahçeyi aday yapmaz. AK Parti’de o kadar adı savurganlıklara çıkmamış kişiler varken, AK Parti tutarda yanında kimsesi olmayan, yani doğum yeri olan 2000 bin nüfuslu Özbağ halkını bile ikna edemeyen Yaşar Bahçeci’yi aday gösterir mi” dediler.