Yaşar Bahçeci, heran için istifa edebilir...

Açıklama: AK Parti tabanından Belediye Başkanı Yaşar Bahçeciye istifa et çığlıkları üzerine, Yaşar Bahçeci heran için istifa edebilir...
Kategori: GENEL
Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2013
Geçerli Tarih: 18 Ocak 2020, 08:46
Site: Kırşehir Ercan Gazetesi
URL: http://www.ercangazetesi.com/nevsehir- kırşehir/haber_detay.asp?haberID=1128


       Kırşehir Belediyesini borç batağına sokan AK Partili Yaşar Bahçeci ile, Kırşehir Belediyesi eski Başkanı AK Partili Halim Çakır, birlikte yargılandıkları SANIK Sandalyesinde birbirlerini suçluyorlar haberimiz ses getirdi.    
       AK Partili seçmenler, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin biran önce Belediye Başkanlığından,  bunu yapamaz ise AK Parti’den istifa etmesini istiyor.
       İsimlerinin açıklanmasını istemeyen çok sayıda AK Parti delegesi, yönetimi ve partiye gönül vermiş üyeler, “Partimizin daha fazla zarar görmemesi için Yaşar Bahçeci’nin biran önce  istifa etmesini istiyoruz” diyerek şunları söylediler:
       “Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile eski Belediye Başkanı Halim Çakır arasındaki kısır çekişmeler partimizi yapratıyor. Partimiz daha fazla zarar görmeden  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin istifa etmesini istiyoruz. Bakınız daha düne kadar AK Parti’nin Kırşehir’deki oy oranı % 55’lerden % 35’lere kadar geriledi. Bu nedenle vakit geçirmeden Yaşar Bahçeci Belediye Başkanlığından, olmadı partimizden istifa etsin. Partimizi daha fazla yıpratmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz” dediler.
       Diğer yandan Belediyeyi borç batağına sokan Yaşar Bahçeci’nin çevresinden edinilen bilgilere göre, Yaşar Bahçeci’nin partiden istifa dilekçesini cebinde taşıdığı ve heran için istifa edebileceği söyleniyor. 
       Şimdi ise Belediyeyi borç batağına saplayan Yaşar Bahçeci’nin tutumunu Kırşehir halkı merakla bekliyor.