Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Künye  
Kırşehir Ercan Gazetesi Kırşehir Ercan Gazetesi
Anasayfa | Haber Ara | Anketler |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  YAŞAR BAHÇECİ VE HALİM ÇAKIR, BİRLİKTE SANIK SANDALYESİNDE 1 SAAT İFADE VERDİLER

  YAŞAR BAHÇECİ VE HALİM ÇAKIR, BİRLİKTE SANIK SANDALYESİNDE 1 SAAT İFADE VERDİLER

  Kategori  Kategori : EKONOMİ
  Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
  Okunma  Okunma : 4499
  Tarih  Tarih : 10 Mart 2013, 14:00

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

          Önceki gün sanık olarak Hakim karşısına çıkan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den dün bir basın açıklaması bekleniyordu, ne yazık ki Yaşar Bahçeci susmayı tercih etti.
          Diğer yandan mahkeme çıkışı olayla ilgili gazetemize açıklamada bulunan Kırşehir eski Belediye Başkanı Halim Çakır, “Olay mahkeme aşamasında olduğu için, şuan fazla bir şey konuşmak istemiyorum. Ama mahkeme bitince konuşma sırası bana gelecek. Birde benim bulunduğum görevim icabı konuşmam şık olmaz. Bu olaylarla ilgili Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den bir açıklama bekliyoruz. Yani açıklama yapması gereken kişi Yaşar Bahçeci’dir. Gazetecilerin gördüğü gibi, Yaşar Bahçeci ile birlikte sanık olarak yan yana oturduk. Ne diyelim mahkemenin kestiği parmak acımaz. Hakimin vereceği karara şimdiden saygı duyarım” dedi.
          Ben görevde iken hakkımda çok sayıda şikayetler oldu hiç birine İçişleri Bakanlığı tarafından soruşturma izni verilmedi diyen Halim Çakır, “Yaşar Bahçeci’nin konumu farklı. Yaşar Bahçeci hakkında çok sayıda İçişleri Bakanlığı tarafından soruşturma izni olduğunu kamuoyundan duyuyordum, mahkemelerde de görüşüyoruz. Bugün de gördüğünüz gibi sanık sandalyesine birlikte oturduk. Hakkımızdaki suçlamaları dinledik. Ama şunu söyleyeyim ki, Kırşehir merkezde ben ve benden önceki hiç bir Belediye Başkanı arkadaşlarım hakkında görev esnasında, İçişleri Bakanlığı tarafından Savcılarımıza soruşturma izni verilip de mahkemelere çıkmamışlardı. Bu ilk Yaşar Bahçeci ile oldu” dedi. 
  Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

  EKONOMİ

  En Çok Okunan Haberler


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi