Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Künye  
Kırşehir Ercan Gazetesi Kırşehir Ercan Gazetesi
Anasayfa | Haber Ara | Anketler |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  Yaşar Bahçecinin istifası bekleniyor....

  Kırşehir Esnaf Kefalet Kooperatifi seçimlerine, aday olan vekilinin seçimi ezici çoğunlukla kaybetmesiyle gözler Belediye Başkanı Yaşar Bahçeciye çevrildi!...

  Kategori  Kategori : İLÇE HABERLERİ
  Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
  Okunma  Okunma : 1786
  Tarih  Tarih : 03 Mart 2013, 23:10

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

         Geçtiğimiz hafta seçimi yapılan Kırşehir Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin vekilinin aday olması ve seçimi de ezici çoğunlukla kaybetmesine tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor. . 
         Kırşehir esnafının ve halkının yanı sıra AK Parti İl Teşkilatında da gözler, bu konuda hiç bir açıklama yapmayan Yaşar Bahçeci’ye çevrildi.
         İsminin açıklanmasını isteyemeyen bazı AK Partiler, “Yaşar Bahçeci artık bardağı taşırdı. Giderayak ne yaptığını kendi bilmiyor mu.? Gitti Özbağ benim doğum yerim diye seçimlerine karıştı kaybetti. Şimdi de vekili Esnaf Kefalet Kooperatifi seçimlerine aday oldu. 849’a karşı 401 oy alarak seçimi kaybettiler. Bu seçimde de Birlik Başkanı aynı zamanda Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı olan Bahamettin Öztürk güçlenerek çıktı. Yarın bir gün Bahamettin Öztürk bunun üzerine partimize müracaat edip de, bende Belediye Başkanlığına adayım derse hiç kimse şaşırmasın. Şayet aday olursa İl teşkilatından kimse karşı çıkmaz. Genel merkezimiz olsun, Başbakanımız olsun Başkan Öztürk’ün adaylığına sıcak bakarlar. Herhalde Yaşar Bahçeci bunları iyi bildiği için mi Öztürk’ün önünü kesmeye çalıştı.? Ama hesap herhalde tutmadı. Burada Yaşar Bahçeci’nin tek yapacağı bir şey var, derhal Belediye Başkanlığından istifa etsin, o makamı daha fazla yıpratmasın. Şayet etmiyorsa o zaman partimizi daha fazla yıpratmadan partimizden istifa etsin” dediler.
         Diğer yandan AK Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya da yaptığı açıklamada, “Bende seçimi vekilimiz Abdullah Çalışkan’la izlemiştim. Şık olmayan sözler, yani konuşmalar yapıldı. Ama sonuçta mevcut başkan Bahamettin Öztürk ezici bir çoğunlukla güven tazeledi. Ben kendisini kutluyorum, görevinde başarılarının devamını diliyorum” dedi.
  Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

  İLÇE HABERLERİ

  En Çok Okunan Haberler


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi