Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Künye  
Kırşehir Ercan Gazetesi Kırşehir Ercan Gazetesi
Anasayfa | Haber Ara | Anketler |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

SON YORUMLANANLAR

  Kırşehir halkı, acil olarak İçişleri Bakanından yardım bekliyor!

  Sürücüler, esnaflar ve bazı trafik polisleri yalvarıyor: Vali makamda, emniyet müdürü makamda, belediye başkanı makamda oturuyor, bizlerin hali ne olacak, İçişleri Bakanımızdan yardım bekliyoz!

  Kategori  Kategori : TÜM HABERLER
  Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
  Okunma  Okunma : 294
  Tarih  Tarih : 05 Ağustos 2018, 16:52

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

         Kırşehir merkezde Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin çiçek  savurganlıkları yüzünden sürücülerde, trafik polisleri de, esnaflarda ve vatandaşlar da perişan oluyor, bu nedenle acilen İçişleriş Bakanımızdan yardım bekliyorlar.  
         Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci çiçek savurganlığı yapacağın diye Kırşehir merkezde adeta araç trafiğini ve yaya trafiğini kilitledi.
         Bahçeci, yolları çiçeklerle döşedi ne araçlara park etmeye yer bıraktı, ne de vatandaşarın yürümesine kaldırım bıraktı.
         Kırşehir merkez çiçek tarlasına döndü, bu nedenle gündüz polisler perişam, gece de sulama araçları sürücüleri sabaha kadar çiçek sulayacağız diye perişan, olan tüyü bitmemiş yetimlerin parasına oluyor diyen vatandaşlar, “Şu hale bakınız, Valimiz makamında oturuyor bir gün şehir merkezini gezip de esnaf ne durumda, sürücüler ne durumda, vatandaşlar ne durumda diye ilgilenmiyor, İl Emniyet Müdürü de aynı Vali gibi şehir merkezinden haberi varmı bilmiyoruz. Şu hale bakınız, olan trafik polislerine, olan sürücülere, olan vatandaşlara, olan esnaflara oluyor. Bir tek bu perişanlıktan Yaşar Bahçeci ve çevresi çiçek savurganlığı yapacağız diye memnun kalıyorr” dediler.
         Türkiyeyi değil dünyayı gezin böyle bir çiçek savurganlığı yapacağım diye şehir trafiği kilitlenmiş il yok diye gurbetçiler, “Bakınız şu hale, yetkililer neden bu rezilliğimizi görmüyor. Bizler bir aylık tatile geldik aracımızı park etmeye yer bulamadığımız gibi, şehir merkezinde aracımızla gitmeye bile zorlanıyoruz. Çok değil 2 sene önce geldiğimizde Kırşehir merkezde trafik sorunu diye bir şey yoktu. Sırf Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci çiçek savurganlığı yapacağım diye şehir merkezini içinden çıkılmaz bir hale getirmiş. Buna yetkililer neden dur demiyor, neden bu savurganlıklara ve perişanlığımıza önlem alınmıyor.? Dünyanmın hiç bir yerinde böyle bir perişanlığı görmedik” dediler.
         Diğer yandan ise olaya tepki gösteren esnaflarlar, “Zaten ABD ve Fetö terörü yüzünden zor günler yaşıyoruz. Birde bunlara Belediye Başkanı Yaşar Baçheci’nin çiçek savurganlıkları eklenince içinden çıkılmaz bir hale geldik. Bir tane müşterimiz kapının önüne araç park edipte bizlerden alış veriş yapamaz bir hale geldi. Araçları park edecek yeri bırakın vatandaşlarımızın bile yürümeye yolu kalmadı. Yaşar Bahçeci diçek savrganlığı yapacağım diye şehir merkezini içinden çıkılmaz bir hale gertirdi. Buna da kimsenin sesi çıkmıyor, Yaşar Bahçecinin alkışçıları ve bu işlerden para kazananlar Yaşar Bahçeciyi alkışlıyor, iyi olmuyor başkan şahir merkezinde çiçekler kokuyor diye Başkanı kutluyorlar.  Beşkanda bunların bu alkışı ile savurganlıkların üzerine savurganlık yapavağım diye şehrimizi ne hale getirdi şuna bakınız. Biran önce İçişleri Bakanımızın devreye girerek şehrimizi ziyaret edip bizlerin sorunlarını yerinde görmesini istiyoruz. Bizler zarar edersek devletimizde zarar etmezmi” dediler.
  (HABER SORUMLUSU ERCAN DAĞLI) 
  Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

  TÜM HABERLER

  En Çok Okunan Haberler


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi