Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Künye  
Kırşehir Ercan Gazetesi Kırşehir Ercan Gazetesi
Anasayfa | Haber Ara | Anketler |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

SON YORUMLANANLAR

  YAŞAR BAHÇECİ'NİN İSTİFASI BEKLENİYOR...

  AK PARTİYİ BATIRAN YAŞAR BAHÇECİ'NİN İSTİFASI BEKLENİYOR...

  Kategori  Kategori : TÜM HABERLER
  Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
  Okunma  Okunma : 391
  Tarih  Tarih : 25 Haziran 2018, 13:32

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  (HABER MERKEZİ) 
         Aksaray’ın ve Nevşehir’in sevilen AKP’li Belediye Başkanları AK Partili Vekil adayları ile el ele verdi ve başkanlar kendi reklamlarını değilde adayların ve Genel Başkanlarının yani Erdoğan’ın reklamını yaptılar sonucunu bayram olarak kutluyorlar. 
         Oysa Kırşehir’in sevilmeyen AK Partili, Belediye Başkanı AK Partili vekil adayları ile ele ele verip kendi reklamını yaptırınca Kırşehir halkı tepki gösterip CHP’li adaylara yöneldi. MHP’li seçmenler bile Yaşar Bahçeci’nin bu hareketine kızarak Kırşehir merkezde MHP’yi değil de İyi Partiyi tercih ettikleri söyleniyor. 
         Bunun sonucu olarak da CHP’nin gülen taraf olması MHP’li ve AKP’li, seçmelerin Yaşar Bahçeci’ye karşı tepkilerine neden oldu. AK Partili ve MHP’liler biran önce AK Partili Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin biran önce partisinden isitafa etmesi istiyor.
         Yaşar Bahçeci son günlerde adeta CHP’ye çalıştı. Çünkü AK Partili Vekilleri yanına alarak Kırşehir merkezde, bu adaylar benim adayım, ben bu aylara kefilim diye açıklama yapması gerek AK  Partilileri ve MHP’lileri kızdırdı. Bu kızgınlıkta sandığa yansıdı. Ve sonuçta da AK Partinin vekil sayısı MHP’lilerin oyuna rağmen 2’den 1’e düştü. Oysa Kırşehir merkezde AK Partinin ve MHP’nin oy oranı % 80’lerde olması gerekirken bu yüzdenin Yaşar Bahçeci’nin yüzünden merkezde % 37’nin altın düştüğü söylenirken, Yaşar Bahçeci’nin artık AK Partili Belediye Başkanıyım diyemeyeceği ve istifa etmesinin an meselesi olduğu söyleniyor.
  Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

  TÜM HABERLER

  En Çok Okunan Haberler


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi