Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Künye  
Kırşehir Ercan Gazetesi Kırşehir Ercan Gazetesi
Anasayfa | Haber Ara | Anketler |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

SON YORUMLANANLAR

  BAŞKAN BAHÇECİ GİDERAYAK EKMEĞE ZAM YAPTI !

  BELEDİYE EKMEĞİ 80 OLDU!

  Kategori  Kategori : TÜM HABERLER
  Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
  Okunma  Okunma : 269
  Tarih  Tarih : 14 Ocak 2018, 18:55

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  KIRŞEHİR BELEDİYESİ EKMEĞİNE TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ BİR ZAM GELDİ, 80 KURUŞ OLDU!
         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, göreve geldiği gün ekmeğe zam yaptı, şimdi de giderayak ekmeğe tarihte görülmemiş bir zam daha yaptı.
         Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 60 kuruştan satılan Belediye ekmeğini giderayak 80 kuruş yapması özellikle dar gelirli vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılanıyor.
         Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Halim Çakır’dan borçsuz devir aldığı Kırşehir Belediyesini borç batağına sapladı diyen vatandaşlar, “Halim Çakır o tarihte 27 trilyon borçla Belediyeyi Yaşar Bahçeci’ye devir etti, 27 trilyonda Belediyenin de vatandaşlardan alacağı olduğunu o tarihte mahalli gazetelerden öğrenmiştik. Yaşar Bahçeci göreve geldiği ay ekmeğe o tarihte zam yapmıştı. Bizler tepki göstermiştik. Daha sonra buralardan elde ettiği gelirleri çiçeğe güle yatırdı. Yetmedi altyapı yapılmayan yerlerin üst yapısını yaptı. Bizler o tarihte mahalli gazeteler aracılığı ile Yaşar Bahçeciyi çok uyardık, altyapısı olmayan yerlere üstyapı yapıyor diye. Hatta Hakkı Göçen zamanında yapılan altyapı kaldırmıyor, o zaman Kırşehir’in nüfusu 60 bin iken bugün için 120 bini aştı diye çok dedik. Yine de Yaşar Bahçeci bizleri dinlemedi, hep ben bilirim düşüncesi ile üstyapı yaptı. Üstyapı da ağırlığı da çiçeğe güle verdi. Bu sayede Belediyeyi uçan kuşa borcu olan bir Belediye durumuna düşürdü. Hatta Belediye borç batağına saplandı diye o tarihte mahalli gezelerde haberleri de çok okuduk. Daha sonra İller Bankası aracılığı ile bizleri dinledi, şimdi de üstyapı bitirilen yerlerin altyapısını yapıyor. Bizler altyapı yapılmasına karşı değiliz ama Belediyenin yaptığı bu savurganlıklara kaşıyız. Yaşar Bahçeci yatıyor çiçek derdine düşüyor, kalkıyor çiçek derdine düşüyor. Kırşehir Belediyesinin çiçekle gülle ne işi olabilir ki. Belediye işçilerinin maaşını ödeyemeyecek bir duruma gelmiş, fakir fukaraya Belediyenin 60 kuruşa sattığı ekmeği kurtarmıyor diye 80 kuruş yapıyor. Bugün için piyasada halen 60 kuruştan ekmek satılırken, Kırşehir Belediyesi ekmeği 80 kuruşa yapıp da buralardan elde ettiği geliri savurganlık yapması bizleri çok çok üzüyor. Bizlerde  araştırdık ki partisi bir daha Yaşar Bahçeciyi aday göstermiyecekmiş, Yaşar Bahçeci de partisinin göstereceği aday Belediyi kazanamasın diye ekmeğe zam yapıp dar gelirlileri çileden çıkarıyor. Bu işe acilen sayın Başbakanımızın, sayın Cumhurbaşkanımızın,   el koymasını istiyoruz” dediler.
  Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

  TÜM HABERLER

  En Çok Okunan Haberler


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi