Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Künye  
Kırşehir Ercan Gazetesi Kırşehir Ercan Gazetesi
Anasayfa | Haber Ara | Anketler |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

SON YORUMLANANLAR

  Yaşar Bahçeci'nin de istifası bekleniyor...

  Yaşar Bahçeci'nin de istifası bekleniyor...

  Kategori  Kategori : TÜM HABERLER
  Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
  Okunma  Okunma : 960
  Tarih  Tarih : 11 Ekim 2017, 19:55

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

         AK Parti’de ülke genelinde Belediye Başkanlarının istifası devam ederken, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin de istifa edeceği  söyleniyor. 
         Bilindiği gibi AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ekibi gece gündüz çalışarak ülkemize hizmet ederken, bazı Belediye Başkanlarının da hizmet etmemesinden dolayı AK Parti Genel Merkezi harekete geçerek çalışmayan Belediye Başkanlarının biran önce istifa etmesini istiyor.
         Edinilen bilgilere göre, çalışmayan Belediye Başkanlarının arasında Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin de adının geçtiği için önünüzdeki haftalarda Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de görevinden istifa ererek yerine ise AK Partili bir Belediye Meclis Üyesinin getirilmesi bekleniyor. Buna keza Belediye Meclis Üyesi olan ve aynı zamanda Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Veli Şahin’inde istifası beklendiği konuşuluyor.
          Konuyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz vatandaşlar ise, “Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin Kırşehir’e hizmet yapmadığını bizler defalarca mahalli basın aracılığı ile dile getirdik. Yaşar Bahçeci’nin tek yaptığı bir iş var, o da Belediyeye kurduğu savurganlık ekibi ile savurganlıklarını hat safaya çıkardı. Bu nedenle de Belediye tam bir borç batağına saplandı. Yaşar Bahçeci göreve geldiği aylarda Belediyenin 27 trilyon borcu var, bizler nasıl hizmet edeceğiz, Belediyeyi Halim Çakır ve ekibi batırdı diye mahalli basın aracılığı ile sayfa sayfa haberler yaptırmadı mı o tarihlerde. Bugün için Belediye rutin işlerinin dışında ne yaptı da borç bu kadar fırladı.? Aksine aya bölersek, Behçeci ve ekibi Halim Çakır kadar hizmet yapmadı. Belediyenin şuan için borcu kaç lira bilen varmı, kimisi diyor 700 trilyon, kimisi diyor 900 trilyon, her kafadan bir ses çıkıyor. Yaşar Bahçeci’den ise bu konuda hiç bir ses çıkmıyor. Bu nedenle biran önce Yaşar BAHÇECİ’NİN DE İSTİFA ETMESİNİ İSTİYORUZ VE BEKLİYORUZ” dediler.
  Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

  TÜM HABERLER

  En Çok Okunan Haberler


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi