Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Künye  
Kırşehir Ercan Gazetesi Kırşehir Ercan Gazetesi
Anasayfa | Haber Ara | Anketler |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  ŞOK ŞOK ŞOK! NEVŞEHİR VALİSİ MERKEZ VALİSİ YOLUNDA........

  VALİ SAVAŞ, ÇIKMASI BEKLENEN İLK VALİLER KARARNAMESİ İLE MERKEZ VALİSİ OLMASI BEKLENİYOR....

  Kategori  Kategori : YAŞAM
  Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
  Okunma  Okunma : 6320
  Tarih  Tarih : 06 Aralık 2012, 00:10

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

             Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, çıkması beklenen ilk Valiler Kararnamesi ile merkeze alınacak Valiler arasında yerini alması bekleniyor.
          Edinilen bilgilere göre, 12 Haziran 2011 Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi İlimize açılış programı için gelen Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişi nedeniyle resmi kurumlara, basına ve siyasi parti il başkanlarına mail atarak, aşağıda adı geçen araçların başbakanımızın ilimize gelecek olması nedeniyle, sivil plaka takılacağı için İl Emniyet  Müdürlüğü binası önünde, sürücülerinin kılık ve kıyafetleri düzgün bir vaziyette hazır bulundurmalarını istedi.
          Ne yazık ki bu yazıyı, ilgisi olmayan kişilere de mail yoluyla gönderince siyasiler ayaklandı. Hatta CHP Genel Başkanı bile Valinin bu hareketini, AK Partinin Valisi diye tanıttı.
          Nevşehirli AK Partiler de Vali Savaş tepki göstererek, “Vali AK Partiye zarar verdi. Partimizin resmi kurumların araçlarına ihtiyacı yok. Başbakanımızın ilimize açılış için geldiği gün binlerce araç karşıladı. Biz isteseydik 10 binlerce araçla karşılardık, savurganlık olmasın diye bunu yaptık” diye tepki gösterdiler.
         Olaylar böyle devam ederken, Vali daha sonra bir basın açıklaması yaparak bu olayı yalanlaması da Nevşehir halkını ve siyasileri güldürdü.
   
  Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

  YAŞAM

  En Çok Okunan Haberler


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi