Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Künye  
Kırşehir Ercan Gazetesi Kırşehir Ercan Gazetesi
Anasayfa | Haber Ara | Anketler |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  TAYİN REKORTMENİ NEVŞEHİR'DEN...

  TERKİYE'NİN TAYİN REKORTMANİ NEVŞEHİR'DEN ÇIKTI...

  Kategori  Kategori : TÜM HABERLER
  Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
  Okunma  Okunma : 5360
  Tarih  Tarih : 13 Mayıs 2009, 17:20

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


         Nevşehir Türkiye’nin bir tayin rekortmenine sahip. Yıllardır gündemden hiç inmeyen ve tayinleriyle hep ulusal gündemde bile boy boy haber olan Veledin Birsöz yeniden Nevşehir’e dönerek il kültür ve turizm müdürü olarak göreve başladı. 
         Rekortmen müdürün rekorlarına öyle görülüyor ki, Nevşehir birkaç yıl daha şahit olacak. Ancak kendisi hakkında milletvekilinden valisine şehrin ileri gelenleri doğrusu hiçte iyi şeyler söylemiyorlar.
  Milletvekili Köybaşı, bu durumun bölge turizmine de olumsuz etkilediğine dikkat çekti. Köybaşı, “Yargı kararlarına güvenmek istiyoruz ama yine göreve başlıyor” diyerek hafta sonundan Veledin Birsöz’ün göreve başlayacağını duyurmuştu…
         Sadece Milletvekili Köybaşı değil, kendisinin gidiş gelişlerine Vali Hacımustafaoğlu’da üstü kapalı eleştiri gönderen bir diğer isim oldu. 
         EMEKLİSİ GELİP YAŞ HATTİNDEN GÜN SAYDIĞINI SÖYLEYEN Vali Hacımustafaoğlu,
         "Tayin rekortmeni İl Kültür ve Turizm Müdürü Velettin Birsöz'ün de artık yerini genç ve dinamik kişilere bırakması gerekir" dedi. 
         EMEKLİSİ GELİP YAŞ HATTİNDEN GÜN SAYDIĞINI SÖYLEYEN Vali Hacımustafaoğlu, "Benim dönemimde 2. kez mahkeme kararıyla geldi. Tabi ki yargı kararları uygulanacak. Ama turizmde gerekli atılımların yapılabilmesi için biraz daha genç ve dinamik bir kadroya ihtiyaç olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.
  Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

  TÜM HABERLER

  En Çok Okunan Haberler


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi