Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Künye  
Kırşehir Ercan Gazetesi Kırşehir Ercan Gazetesi
Anasayfa | Haber Ara | Anketler |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  VALİLİKTE, GAZETECİ ERCAN DAĞLI'YA VALİLİK PERSONELİ SALDIRDI!

  VALİ ŞENTÜRK'Ü UYARIYORUZ, VALİLİKTEKİ SALDIRGANLARI DURDURUN!
  Valilikte yaşanan savurganlıkları ve insana yapılan saldırıları durdurun!

  Kategori  Kategori : GENEL
  Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
  Okunma  Okunma : 3271
  Tarih  Tarih : 27 Şubat 2015, 08:48

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

          Kırşehir Vali Necati Şentürk’ün göreve geldiği günden bu tarafa Valilikte gereksiz yere Valiliği meşgul eden personeller arasında huzursuzluklar hat safaya çıktığı gibi, savurganlıklar da tırmanışa geçti, bunun da faturasını vatandaşlar çekmeye başladı. Vallikte bazı personeller o kadar ileri gidiyor ki vatandaşlara karşı saldırmaya bile başladılar. Vali Şentürk’ün ise olayları adeta seyretmekten başkada bir şey yapamaz hale getiriliyor. 
         Edilen bilgilere göre, gazetemiz  Valilikte son günlerde yaşanan savurganlıkları gündeme getirerek Vali Necati Sentürk’den söz konusu savurganlıkların önüne geçilmesini isteyince Valilikte adeta gazetemiz elemanlarına bir saldırı emri verilmiş gibi görünüyor. Gazetemizin sahibi Ercan Dağlı’da bu saldırı emrinden nasibini aldı.
         Önceki gün Kırşehir Valiliği Özel Kalem Müdürlüğünü ziyaret eden Ercan Dağlı burada saldırıya uğradı, saldırı anında Valililiğe gelen misafirler ise şaşkın bir vaziyette saldırı görüntülerini bir film gibi izlerken, Valilikte görevli bulunan polisler de saldırganları ayırmakta zorlandıkları da kamere kayıtlarından ortaya çıktı.
         Bizler Ercan Gazetesi olarak Vali Necati Şentürk’ü Valilikteki saldırganlara karşı önlem almasını istiyoruz. Özellikle saldırganlardan Polis memuru olan aynı zamanda Valiliğe gelen misafirlere çay ikramı yapıp, Vali Şentürk’ün notunu tuttuğu için çevresine de kendisini Valilik koruma müdürü olarak tanıtan kişi ile birlikte  Basın Müdürü Osman Demir’e karşı Vali Şentürk’ü önlem almaya çağırıyoruz. Bunun yanı sıra Valilikte her türlü savurganlıklara karşı da Vali Şentürk’ün önlem almasını bekliyoruz. Vali Şentürk kendi makamında savurganlıkları önlesin ki değer resmi kurumlara örnek olsun. Aksi takdirde İlimizdeki diğer resmi kurumlar Vali Şentürk’ün savurganlıklarını görünce kendileri de kurumlarında savurganlıklarını artırırsa söz konusu bu savurganlıkların önüne nasıl geçilecek.? Vali Şentürk söz konusu savurganlıkların ve saldırıların önüne geçmediği takdirde durumu Başbakanlığa, İçişleri Bakanlığına taşıyacağımızı Vali Necati Şentürk’e bildirir, Valilik makamının daha fazla zarar görmemesi için Validen hiç olmaz ise makamın saygınlığının korunması için önlem almaya çağırıyoruz.
  Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

  GENEL

  En Çok Okunan Haberler


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi