Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Künye  
Kırşehir Ercan Gazetesi Kırşehir Ercan Gazetesi
Anasayfa | Haber Ara | Anketler |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  SANIKLAR DA AKP'DEN ADAY ADAYI OLDU!

  *** Cumhuriyet tarihinden bu tarafa görevdeki hiç bir Belediye Başkanı görevinden dolayı İçişleri Bakanlığının izni ile SANIK sandalyesinde yargılanmadı, bu rekor Yaşar Bahçeci ile kırıldı!
  *** Cumhuriyet tarihinden bu tarafa hiç bir Belediye Başkanı görevi bittikten sonra İçişleri Bakanlığının izini ile Sanık sıfatı ile yargılanmadı bu rekorda Halim Çakır ile kırıldı...

  Kategori  Kategori : SAĞLIK
  Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
  Okunma  Okunma : 2802
  Tarih  Tarih : 04 Kasım 2013, 07:37

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

         Kırşehir Adliye Sarayında Sanık Sandalyelerinde yargılandıkları yetmiyor gibi, bir birlerinie suçlayan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile Kırşehir eski Belediye Başkanı Halim Çakır’da tekrar aday olmak için AKP’yi seçtiler. Her ikisi de AKP’den aday adaylığı dilekçesini AK Parti İl Başkanı Avukat Salih Çetinkaya’ya verdiler. Cumhuriyet tarihinden bu tarafa Kırşehir Belediyesinde yaşanmamış olayların yaşanmasına neden olan eski Belediye Başkanı Halim Çakır ile ve mevcut Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci mahkeme kapılarında olduğu gibi, şimdi  de birbirlerini suçlamaya AK Parti çatısı altında devam edecek gibi görünüyor.
         AKP’li Belediye Başkanı Halim Çakır’dan görevi devir alan mevcut AKP’li Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin sayesinde Kırşehir ve Kırşehir Belediyesi Cumhuriyet tarihinden bu tarafa hiç bu kadar rezil olmamıştı. Bahçeci ve Çakır sayesinde Kırşehir ve Kırşehir Belediyesi haftarlarca ulusal basında “Belediyeye baskın, Polisler Belediyeye baskın düzenled, Belediyeye operasyon” gibi vs. başlıklarla rezil olmuştu. Bu baskının ardından İçişleri Bakanlığının verdiği izin ile Kırşehir Cumhuriyet Başsavcılığı  Halim Çakır ile Yaşar Bahçeci’yi şüpheli sıfatı ile ifadelerine başvurup ardından cezalandırılmalar için ilgili mahkemelere dava açmıştı. Çakır ve Bahçeli ilgili mahkamelere SANIK Sıfatı ile çıkıp birbirlerini suçlamışlardı ve halen de devam eden mahkemelerde birbirlerini suçlamaya devam ediyorlar.
         Bu olaylar böyle devam ederken, Çakır ve Bahçeci şimdi ise AKP çatısı altında meydanlarda birbirlerini hangi konularda birbirlerini suçlamaya devam edecekler merakla bekleniyor.
   
  Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

  SAĞLIK

  En Çok Okunan Haberler


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi