Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Künye  
Kırşehir Ercan Gazetesi Kırşehir Ercan Gazetesi
Anasayfa | Haber Ara | Anketler |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  Yaşar Bahçeci, heran için istifa edebilir...

  AK Parti tabanından Belediye Başkanı Yaşar Bahçeciye istifa et çığlıkları üzerine, Yaşar Bahçeci heran için istifa edebilir...

  Kategori  Kategori : GENEL
  Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
  Okunma  Okunma : 4253
  Tarih  Tarih : 22 Temmuz 2013, 18:00

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

         Kırşehir Belediyesini borç batağına sokan AK Partili Yaşar Bahçeci ile, Kırşehir Belediyesi eski Başkanı AK Partili Halim Çakır, birlikte yargılandıkları SANIK Sandalyesinde birbirlerini suçluyorlar haberimiz ses getirdi.    
         AK Partili seçmenler, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin biran önce Belediye Başkanlığından,  bunu yapamaz ise AK Parti’den istifa etmesini istiyor.
         İsimlerinin açıklanmasını istemeyen çok sayıda AK Parti delegesi, yönetimi ve partiye gönül vermiş üyeler, “Partimizin daha fazla zarar görmemesi için Yaşar Bahçeci’nin biran önce  istifa etmesini istiyoruz” diyerek şunları söylediler:
         “Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile eski Belediye Başkanı Halim Çakır arasındaki kısır çekişmeler partimizi yapratıyor. Partimiz daha fazla zarar görmeden  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin istifa etmesini istiyoruz. Bakınız daha düne kadar AK Parti’nin Kırşehir’deki oy oranı % 55’lerden % 35’lere kadar geriledi. Bu nedenle vakit geçirmeden Yaşar Bahçeci Belediye Başkanlığından, olmadı partimizden istifa etsin. Partimizi daha fazla yıpratmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz” dediler.
         Diğer yandan Belediyeyi borç batağına sokan Yaşar Bahçeci’nin çevresinden edinilen bilgilere göre, Yaşar Bahçeci’nin partiden istifa dilekçesini cebinde taşıdığı ve heran için istifa edebileceği söyleniyor. 
         Şimdi ise Belediyeyi borç batağına saplayan Yaşar Bahçeci’nin tutumunu Kırşehir halkı merakla bekliyor.
  Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

  GENEL

  En Çok Okunan Haberler


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi