Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Künye  
Kırşehir Ercan Gazetesi Kırşehir Ercan Gazetesi
Anasayfa | Haber Ara | Anketler |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  MHP'DE TEK HEDEF KIRŞEHİR BELEDİYESİ!

  MHP İL VE MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANMAK İÇİN SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ!

  Kategori  Kategori : GÜNCEL
  Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
  Okunma  Okunma : 2266
  Tarih  Tarih : 01 Haziran 2013, 14:43

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

         MHP İl Başkanı Avukat Cemil Cavit Pişkin, MHP Merkez İlçe Başkanı Arif Ekici, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, Kırşehir Belediyesini de diğer ilçelerimizde olduğu gibi, MHP’li bir adaya  kazandırmak çalışmalara başladı. 
         Kırşehir Belediyesini borç batağından kurtarmak için yola çıktıklarını söyleyen MHP Merkez İlçe Başkanı ve Kırşehir eski Belediye Başkanı Arif Ekici, “Şeffaf bir yönetimle Kırşehir Belediyesini
  içine düştüğü borç batağından kurtarmak için Kırşehir halkının oylarını bu sefer MHP vermelerini istiyorum” dedi.
        Başkan Arif Ekici, “Biz Belediyeyi Halim Çakır’a borçsuz bıraktık. Hatta o gün için bankalarda 1 trilyona yakın nakit paramızda bloke edilmişti. Bizden görevi alan devir alan aynı zamanda o gün için İmamhatip Lisesi  Müdürü olan Halim Çakır, mevcut Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin deyişine göre 49 trilyon borçla Belediyeyi devir etmiş. Bugün için de  Belediyenin 300 trilyon borcunun olduğunu duyuyoruz. Belediye ne yaptı da bu kadar borç batağına saplandı, bunun açıklamasını istiyoruz.  Bizim zamanımızda her şey şeffaftı. Gelir giderimizi kim isterse ona veriyorduk, ama şimdi duyuyorum ki, mahalli basın Yaşar Bahçeci’ye Belediyenin borcu kaç lira diye soruyor. Yaşar Bahçeci bunu açıklayamıyor. Her ne olursa olsun, Kırşehir halkının artık bunu görerek MHP’li kadroları iş başına getirmesini istiyorum. MHP hem Belediyenin borcunu öder, hemde Kırşehir halkına hizmet eder” dedi.
          MHP İl Başkanı Avukat Cemil Cavit Pişkin, “Bizler İl, İlçe yönetim kadrolarımız ile birlik beraberlik içerisinde hem Kırşehir merkez Belediyeyi, hemde ilçelerimizi de  tekrar alarak güven tazelemek için yola çıktık. Bizler Kırşehir Belediyesini borçsuz AKP’ye devir ettik. Bugün için Belediye tam bir borç batağına saplanmış. Oysa, yollar, kaldırımlar ve su şebekesi, altyapıyı bizler yaptık. Halen halkımız bizlerin yaptığı yollarda ve kaldırımlarda yürüyor. Belediye neden bu kadar borç batağına saplanmış anlamış değiliz. Kırşehir halkı bizlere yetki verirse bunun hesabını soracağız” dedi.
  Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

  GÜNCEL

  En Çok Okunan Haberler


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi