Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Künye  
Kırşehir Ercan Gazetesi Kırşehir Ercan Gazetesi
Anasayfa | Haber Ara | Anketler |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  Ercan Dağlı, Ortadoğu Gazetesinin Kırşehir İl Temsilcisi oldu...

  Ercan Dağlı, Ortadoğu Gazetesinin Kırşehir İl Temsilcisi oldu...

  Kategori  Kategori : İLÇE HABERLERİ
  Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
  Okunma  Okunma : 3138
  Tarih  Tarih : 28 Nisan 2013, 23:40

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

         Gazeteci Ercan Dağlı, 1 yıl Sabah Gazetesi’nin Kırşehir İl Temsilciliğini yaptı, ardından kendi isteği ile bıraktı ve Yeni Şafak Gazetesine yaklaşık 3 ay haber yazdı, geçen hafta Cuma gününden itibaren Ortadoğu Gazetesinin Kırşehir İl Temsilciği görevine atandı.
         Konuyla ilgili  açıklama yapan Gazeteci Ercan Dağlı, “Ben son 1,5 yıla kadar hiç bir ulusal gazetede yer almamıştım. Sabah Gazetesi Bölge Müdürünün ısrarı ile  01.08.2011 yılında Sabah Gazetesi’nin İl temsilciği görevine başladım. Yaklaşık 1 yıl Sabah Gazetesine Kırşehir haberlerini gönderdim ve yayınlandı. Fakat 2012 yılının Mayıs ayından itibaren benden izinsiz benim adıma  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin yalan haberleri ara ara yayınlanmaya başladı. Bende buna karşı çıktım. Fakat gücüm yetmediği için, Sabah Gazetesi’nin İl Temcilsiği görevinden ayrıldım. Ayrıldığım günü Yaşar Bahçeci’nin bilgisayar tamirciliği görevinden başdanışman yaptığı Birol Kurumuş’un eşi Serpil Kurumuş adına geçti. Hatta Yaşar Bahçeci’nin eşi de Serpil Kuırumuş ile yapılan sözleşmeye kefil olduğunu da duydum. Bilindiği gibi Sabah Gazetesi de Doğan Grubunun ortaklarına satıldı. Bakalım Yaşar Bahçeci ve ekibi şimdi ne yol izleyecek bekleyip göreceğiz” dedi.
        Ercan Dağlı, “Geçen hafta Cuma gününden itibaren Ortadoğu Gazetesi’nin Kırşehir İl Temsilciliği görevine başladım. Bundan böyle Kırşehir haberlerini Ortadoğu Gazetesinde yazacağım ve Ortadoğu Gazetesinin Abone Dağıtımını da yapacağız” dedi. 

  Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

  İLÇE HABERLERİ

  En Çok Okunan Haberler


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi